Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek mennyi ideig tartott a...

Nektek mennyi ideig tartott a bárányhimlő teljes elmúlása? Maradt vissza valami?

Figyelt kérdés

19 vagyok, másodikként kaptam el, eléggé viszket, és az orvosom rázókeveréket írt fel és azt használom (sok helyen olvasom, hogy nem ajánlatos)

és ehhez társul még egy jó kis torokgyulladás



2014. febr. 1. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Oviban voltam pár napig, de nem jött ki rajtam teljesen, aztán másodszor első általánosban. Akor 10 napig kellett feküdnöm, lázzal, sok-sok kiütéssel. Lázcsillapító és rázókeverék. Sokat olvastam amikor már nem volt lázam.


Nekem semmi sem maradt vissza, de én kisgyerekként lettem gyerekbetegséggel beteg, nem felnőttként.

2014. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen voltam. 5-6 hétig voltam beteg (kb másfél hétig nagyon magas lázzal) A gyomrommal volt utána gondom, sokat fogytam és az immunrendszerem is legyengült, hamar elkaptam bármilyen betegséget.

Az egyik lányom 18 évesen volt. Ő is 5-6 hétig. Utána ha belázasodott, mindig lázgörcsöt kapott (azelőtt sosem) és a menstruációja kezdetén is mindig belázasodott.

A másik lányom 14 éves volt. Ő "csak" 4-5 hétig. Neki a nyirokcsomói dagadnak meg azóta gyakran (a bárányhimlő alatt is megdagadtak neki)

Persze ezekbe az időtartamokba nem számítottam bele a betegség utáni "gyengeség" idejét. Azaz a teljes felépülés mindnyájunknak tovább tartott.

2014. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!