Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szögbe léptem! Teendő?

Szögbe léptem! Teendő?

Figyelt kérdés

Egy nem annyira rozsdás szögbe léptem ma délután..kb 2-5mm-re ment bele a lábamba cipőn keresztűl, minimálisan vérzett csak.

Amint beleléptem egyből hydroperoxiddal kipezsegtettem és raktam rá jódot, illetve később is kipezsegtettem.

Egy kicsit felvan dagadva a lábfejem és ha ráállok vagy megnyomom egy kicsit fáj. Elfog múlni nagyobb gondok nélkül? Vagy irány tetanuszért?


2014. febr. 1. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg egy dokinak, nehogy nagyobb bajod legyen belőle!
2014. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tetanuszért mindenképp menj be!
2014. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy tetanusz...!
2014. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem meg felesleges ilyen miatt tetanusz
2014. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha érzékeny vagy rá és nincsen szerencséd akkor tetanusz oltás az nemárt,bár én már vagy ezerszer léptem akadtam rozsdás cuccokba de még tetanusz oltást sohasem kaptam
2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetanusz... Ne kockaztass, én amennyit már kaptam gyerekként...meg se lett bajom tőle. Különben meg a tetanusz 1-2evig vedettseget ad, 5 évig még kisebb eséllyel kapsz vermergezest.
2014. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehagytam... Szög nem egyenlő a konyhakessel, simán rozsdasodik.
2014. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 évig jó a tetanusz elleni. Most már nem úgy van, mint régen, hogy két napig fáj a segged tőle. Egyáltalán nem fáj.
2014. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok, nem tudom, hogy mikor kaptam tetanusz ellen, ha kaptam is valaha..
2014. febr. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!