Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnék beteg lenni?

Hogy tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés
Már rég nem hiányoztam az iskolából, viszonylag jó lett a félévim, a dolgozatokra tanulok mindig és nem azok miatt akarok itthon maradni, hanem mert nem bírok ki napi 8 órát. Képtelen vagyok felkelni 5.45-kor, ezért indig kapkodnom kell. Nem akarok betegséget tettetni! Hogy tudnék megfázni? Már eleve van egy kis bajom, mert folyik az orrom, fáj a fejem, köhögök, de ennyivel még nem írna ki az orvos. Segítsetek. Ja és csak hogy ne legyen félreértés, megfázásra, torokgyulladásra, lázra gondoltam, nem olyanra, hogy kiugrom a vonat elé, vagy nekifutok fejjel a falnak.

2014. febr. 2. 11:19
 1/1 anonim válasza:
69%

Bocsi hogy ezt mondom, de szerintem ne akarj beteg lenni, jobb ha megszokod a korán kelést és hogy napi minimum 8 órát aktívan kell töltened, legalábbis ha valaha akarsz egyetemre menni vagy dolgozni akkor ott jóval nehezebb lesz, és ott már nem lesz megoldás az hogy megbetegszel, mert senkit nem fog érdekelni.


Amúgy ha ennyire fáradékony vagy inkább próbálj meg korábban lefeküdni, és igyál sok vizet, komolyan mondom hogy jót tesz.


De ha ragaszkodsz ahhoz hogy megfázz akkor menj ki és feküdj ki a hóba...

2014. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!