Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb fél cm hosszú gémkapocs...

Kb fél cm hosszú gémkapocs vastag fehér kukac volt a székletembe, mire számítsak mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El szokás menni vele az orvoshoz, aki erre féreghajtó tablettát rendel, olyan összetétellel, amely elpusztítja a férgeket. Lehet, hogy előtte székletmintát kér, hogy megállapítsa, pontosan milyen fajta féreg. (A leírás alapján orsóféregnek hangzik, ami egyszerűbb eset, de én NEM vagyok orvos.) Esetleg meg fog kérdezni a lehetséges fertőzésforrások felől - állattartás, állati eredetű táplálék jellege, ilyenek.
2014. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat kéne felkeresni, ha minden igaz, ő tud írni rá gyógyszert, nem is kell máshoz menned már. Ha szeded a gyógyszert, meg fog oldódni a probléma. :)
2014. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vajon mit kéne tenni? mondjuk elmenni a házi orvoshoz, kapsz gyógyszert és el fog mulni.
2014. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmész háziorvoshoz, elméletileg székletminta stb kellene a féreg pontos meghatározásához, gyakorlatilag írnak fel vermoxot és azzal kikúrálod magad.

De itt mindent megtudhatsz ezzel kapcsolatban:

[link]

2014. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Köpőcsésze válasza:
Szia Uram! Vegre valaki, akivel megertem magam! Nekem is hasonlo problemam volt, annyi kulonbseggel, hogy a belolem kijovo kukacok (elnezest a szokimondo megfogalmazasert) rozsaszin sziv mintajuak voltak, enyhe shrek-zold beutessel.. Mit javasoltok?
2021. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!