Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy meg fog jönni a...

Lehet hogy meg fog jönni a húgomnak? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szegény már egész délután szenved, hogy fáj a hasa. Mivel még nem menstruál, nem igazán tudja milyen érzés, mikor görcsöl az ember hasa, csak fáj neki. Kérdeztem hol, és hát az alsó részén, tehát ebből is erre következtettem. Én már jó pár éve menstruálok, nem ezzel van a gond, de most azt mondta, hogy a jobb oldalon szúrkál neki, gondolom a petefészke, ami nekem nem szokott, csak ha középidőben vagyok. Ez normális?

Nagyon aggódom érte, én is szoktam nagyon durván görcsölni, de én kibírom, őt meg úgy sajnálom..


2013. márc. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a húgod? Valószínű, hogy hamarosan megjön neki. Nekem sem szokott elviselhetetlenül görcsölni, néha jobban fáj, néha kevésbé. Amikor először megjött, semmiféle előjele nem volt, este vettem észre, hogy jé, véres a bugyim... 11 voltam.


Egyetlen egyszer volt tavaly, amikor megjött, hogy annyira görcsölt első nap, hogy egyszeráen nem tudtam kiegyenesedve járni, vagy normálisan beszélni, levegőt venni. Na az borzalmas volt... de elmúlt.


Ha néhány napon belül nem jön meg, és a fájdlom sem múlik, akkor nőgyógyászt mindenképpen javaslok neki.

2013. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi más egyéb is lehet! Ha nagyon fáj neki, akkor menjetek az ügyeletre, vagy holnap a háziorvoshoz!
2013. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalon fáj az alhasa, akkor inkább menjetek vele ügyeletre.
2013. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 éves tehát aktuális, nekem is, meg anyukámnak is ilyen korban jött meg először. Első alkalommal nekem sem fájt, de utána állandóan, én nagyon görcsölős vagyok, még most is, hogy fogamzásgátlót szedek. Köszönöm a válaszokat, igazából tudom, hogy elég értelmetlen kérdés, csak már kétségbe vagyok esve:)
2013. márc. 5. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem, azt mondta nem igazán a jobb oldalon, de ott is érzi. Lassan hazaér anyukám, kb fél óra, ő eü-s, megvárjuk, és ha nem javul, akkor doki. Köszönöm mégegyszer!
2013. márc. 5. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Na történt valami azóta?
2013. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hazaért anyukám, megnyomkodta a hasát, hogy fel van-e keményedve, ő is nagyon aggódott. Szerencsére azóta elmúlt szegénynek, de nem jött meg neki. Talán holnap. Mindenesetre megbeszéltük, hogy még egy ilyen alkalom, és elmegyünk orvoshoz.
2013. márc. 5. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta megjött neki?
2013. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!