Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás utáni tüdőgyul...

Vakbélgyulladás utáni tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
01.31-én (péntek) bevittek kora reggel a kórházba erős hasi fájdalommal. UH-ot csináltak, de nem láttak semmit. Másnap újabb UH, azt mondták d.u. 2kor, hogy műtenek. Este fél 10 kor bevittek, megműtöttek vakbélgyulladással, de későn műtöttek és perforálódott (kilyukadt) a vakbelem... Ezért ki mosták az egész hasamat, beleime:S. 02.07-én (péntek) kiszedték a varratokat, 9 öltésem volt, és még aznap kiengedtek. Azóta fekszek... Néha-néha járkálok, de nem sokat, pedig kéne. Holnap kell vissza menni a korházba vizsgálatra. Az lenne a kérdésem, hogy mióta ki engedtek azóta nincs lázam, de nagyon fáj a fejem, karjaim, lábaim fájnak :S a hátam alul fáj ha nagyobb levegőt veszek, de kezd feljebb is fájni... A mellkasom is fáj, ma kezdődött ez a fájdalom. Vérnyomásom délbe magasabb volt, (157/95 vh igy) és a pulzusom 100. Most mértem megint, 124/73, pulzusom 100. Az után 20 perccel később 99 a pulzus. Érzem az erős szívdobogást. Mondták a sok kanyatt fekvéstől tüdő gyuszit lehet kapni. 2 hete hanyatt fekszem, alig ülök/járok. Oldalt is csak nagyon ritkán fekszem. Lázam nincs, azért gondolom/remélem, hogy nem tüdőgyuszii... Szerintetek? Lehet az? Ja és csak egy kicsit köhögök, szinte nem is.

#tüdőgyulladás #mellkasi fájdalom #vakbél-gyulladás #magas pulzus #perforált vakbékgyulladás #háti fájdalom
2014. febr. 12. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!