Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladása van az...

Vakbélgyulladása van az öcsémnek de nem hajlandóak megműteni hiába vannak hatalmas fájdalmai. Mit tegyünk? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Tegnap este bevittük az ügyeletre az öcsémet, mert nagyon fájt a hasa már előző este is fájlalta de azt hittük csak elrontotta a gyomrát, de amikor másnap is fájlalta orvoshoz vittük, ahol az ultrahang vizsgálat kimutatta, hogy vakbélgyulladása van viszont az orvosok nem akarják megműteni, mert két pozitív eredmény szükséges a többit meg jónak látják. Az apjának és a nagyanyjának perforált a vakbele. Ma már egész nap fájdalmai voltak a gyógyszer is csak 1:30 órára csillapítja neki és az orvosok semmit se csinálnak. Azon gondolkozunk, hogy átvinnénk egy másik gyerek klinikára. Tudd valaki jó orvost, aki segíthetne nekünk? A vakbél nem gyerekjáték az orvosok pedig mégse foglalkoznak vele és már nagyon kétségbevagyunk esve:(

2014. jan. 4. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó ég :((( Másik orvos a közelben, aki tutira műttetné? Ennyi családi kórisme után még játszogatnak ezzel?
2014. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi sem értjük. pestiek vagyunk de félünk hogy máshol se lennének hajlandóak megműtetni. Igazából azt nem értjük, hogy ha valakinek állandó fájdalmai vannak akkor miért nem lehet megműteni főleg ha egy 9 éves gyerekről van szó. Értem én, hogy hétvége van, de az orvosoknak kötelessége van....és hiába könyörgünk nekik, hogy csináljanak valamit ne csak fájdalom csillapítót adjanak szerencsétlennek, mert bármelyik pillanatban perforálódhat akkor is csak azt mondják, hogy amíg még egy teszt nem lesz pozitív nem műtik meg...
2014. jan. 4. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj paraszolvenciát és vidd el akár 3 különböző kórházba is: Madarász, Heim Pál, János, Bethesda... nem tudom, mi van még. Nekem a Bethesdával nagyon rosszak a tapasztalataim. A Madarásszal nagyon jók.
2014. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!