Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem vagyok cukros? Most...

Ugye nem vagyok cukros? Most mértem meg először, házilag, éhgyomorra korházban 5 volt-nem emiatt voltam vizsgálaton- de most 7. 0 jött ki.1.5 órája nem ettem.

Figyelt kérdés
2 órája ettem 3 marcipános mercit és aztán 1.5 órája egy karamell és epres fagyit a mekiben, de ezen felül SEMMI édeset nem ettem 2 órája. 7.0 volt az eredmény :S ez nagyon magas lehet?
2014. febr. 16. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez éppen elég volt a 7,0 eredményhez. Máskor éhgyomorra mérd!
2014. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
éhgyomorra kell mérni, nem csoki evés után 1,5 órával... mágis mit vártál hogy éhgyomri eredményed lesz???? evés után eleve legalább 2 órát kell várni a méréshez, de aki nem cukorbeteg és otthon méregeti az reggel mérje éhgyomorra.
2014. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha étkezés után 2 órával nem haladja meg a 11 mmol/l-t, akkor nincs probléma.
2014. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz.Az étkezés utáni2 órás normál érték 8,7 alatt kell,hogy legyen. De a tied még ettől is messze van a sok édesség után 1,5 órával.
2014. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!