Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az irritábilis bélszindróma...

Az irritábilis bélszindróma éhséget okoz? :O

Figyelt kérdés

Anyukám sokat volt hées és evés után wc-re rohant/főleg reggeli után de napközben is 2 alkalommal minimum/ azt mondja a gasztrós ez IBS.

Kicsit alkesz a doki nem igazán bízok benne.

Hallott ilyenről már valaki vagy van valakinek ilyen?

Jol vennénk a tapasztalatokat segítséget mert nem tudom merre tovább!A városba Ő az egyetlen privát ás TBs gazstrodoki!


2014. febr. 18. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Tovább lehet menni-> vastagbéltükrözés.


Nem feltétlen IBS. Lehet, hogy a vékonybélben a bolyhok ellaposodtak és csökkent a felszívódó képesség, emiatt van a hasmenés is. Ezt nevezik lisztérzékenységnek. Érdemes kipróbálni a gluténmentes diétát, hátha elmúlnak a tünetek.

2014. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát megmondom őszintén erre én is gondoltam!!ezért is kérdezem,mert gyanaus volt az alapján amiket olvastam!meg ez hogy éhes...ez az ami miatt gyanakodok hogy nem az...neked van ebben tapasztalatod?irsz nekem privit ha megkérlek?én nem tudok telóról elcsúszik a kép állandóan,lenne egy pár kérdésem ha nem gond!!!

köszönöm!!!

2014. febr. 18. 12:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Válaszolni se tudok mert ott is elcsúszik a képernyő nem tudom mi van a telómmal, e-maileknél is ez van!

Okés,meg fogjuk nézetni!!!

Köszi!!!!

2014. febr. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!