Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irritabilis belszindromámá lenne?

Irritabilis belszindromámá lenne?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj az alhasam a vakbelem környékén, meg szélgörcseim vannak ill. korog a hasam, meg kavarognak a beleim. Voltma vele kórházba, azt hitték hogy vakbélgyulladás, de nem az volt ill. nem találtak semmi szervi elváltozást. Ez volt 2 hete. Most megint előjött mit tegyek?

#hasfájás #alhas #vakbél-gyulladás #székelés #irritabilis belszindroma #irritabilis belszindromám
2013. jún. 15. 14:38
 1/1 anonim válasza:
Lehet az is, de lehet pl tej allergia is. Nálam azt mondta az orvos, h irritabilis belszindromám van, aztán kiderült, h tejallergiám van. Én először 4 napig főtt rizst ettem, aztán 4 naoig főtt hust. kezdtem jobban lenni, aztán amikor a tejtermékekhez értem, ujra minden bajom lett. Azóta teljesen jól vaygok.
2013. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!