Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipohonder depressziós pánikbe...

Hipohonder depressziós pánikbeteg vagyok dohányzom rendszeresen és mindig a legrosszabbra gondolok A kérdés:Mitől fáj a mellkasom alatt hol jobb hol bal oldalt amikor elöl nem fáj akkor hátul jobb oldalt most meg bal oldalt, van miikor szűnik kicsit?

Figyelt kérdés
Orvosomat kiakasztottam a tüdőrákkal mert nemrég 2 hónapig a hasam fájt alul felül tükrözés de semmi akkor is daganaton stresszeltem vérvétel pedig jó, jövő hét kedd tüdőgondozó, mert hiába eröltettem azonnal vizsgáljanak a dokim azt mondta nem sürgős.Étvágyam hatalmas nem fogyok egy kilót sem, nem fulladok meg a cigitől, meg se tudom nézni hogy van e vér a köpetemben mert nem váladékozik szinte semmit, csak ilyen torokköszörülésem van.Lényeg hogy volt e már valaki ílyen fájdalmakkal holitt holott és tompa néha tüszerű szúrás.A lelki állapotomtól is fájhat olvastam a pszichés fájdalmakról, de nem tudom túl valós!Természetesen tudom nem olvasgatni kell hanem dokihoz fordulni és én nem is halogatok sose semmit.Köszönöm ha válaszoltok
2014. febr. 19. 13:49
 1/5 sippara ***** válasza:
80%
Unatkozol. Keress egy hobbit, aminek nincs köze az orvosod pszichiátriára juttatásához :)
2014. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegében mindenki ezt tanácsolja, rem igazatok lesz :)
2014. febr. 20. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. Sajnos én is voltam már pánikbeteg, és olyankor mindenféle betegségeket képzelek be magamnak, és bizony jönnek is a tünetek. Most is igy vagyok. A testvérem infarktot kapott, és nekem is fáj mindenhol a mellkasom, a hátam, remélem én is csak beképzelem mert nagyon megijedtem, mivel zsiros a vérem. Félek, hogy megint ez végett előjön a pánikbetegségem. Máskor is igy kezdődött. :(
2014. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a tüdővizsgálatom, az értékeim nagyon jót mutattak és semmit nem találtak mindent megnéztek, szóval nincs min parázzak!Mivel elég volt az ilyen állapotból segítek magamon, egy pozítív gondolkodás nagyon jót fog tenni, mert amig nem voltam ilyen depis eszembe nem jutott volna betegség meg pánikolás.Tudom milyen jó volt régen és jó is lesz Elfoglalom magam hasznos dolgokkal, leszokom a dohányzással, étrendváltoztatás is sokat jelent a szervezetnek, nem zárkózom el teszem a dolgomat és élem az életemet!
2014. febr. 22. 09:28
 5/5 sippara ***** válasza:
68%
Ez a beszéd, Kérdező! Hajrá! :)
2014. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!