Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem volt székletem 1 hete,...

Nem volt székletem 1 hete, már mindent kiprobáltam. Mit tegyek? Garantált zöld kéz

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, végbélgyulladásom van, amire gyogyszert szedek és végbélkupot. Vasárnap ota, azaz 5 napja nem volt székletem. Már kiprobáltam mindent, ittam kávét, aztán narancsot facsartam, ettem savanyu krumpli levest, ettem szilvalekvárt, és nem hat! egyszerűen hihetetlen hogy lehet ilyen vas gyomrom? Nem tudom mit tegyek! Régebben hashajtot kellett beszednem egy vizsgálat miatt, akkor se hatott a hashajto csak a ricinus olaj, de azt nem akarok, mert hosszu távon az nem megoldás. Valami ötlet esetleg vkinek?:)

19l köszönöm a segitséget.


2014. febr. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván diétáztál, kevesebbet ettél, kevesebbet is mozogtál, így lelassult a bélműködés. Nem kell rágörcsölni, majd mész, ha újra kell. Én ha idegen helyen vagyok (pl. nyaralás), sokszor egy hétig egyáltalán nem kell, aztán hazajövök, és az első kiadós étkezés után jön is akkora, hogy fel kell ugorjak, hogy el tudjon dőlni. Sosem csináltam ügyet belőle. Akkor megyek vécére, amikor kell, ha naponta kétszer, akkor naponta kétszer, ha heti egyszer, akkor meg heti egyszer.
2014. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon rostos könnyű ételek, rengeteg folyadék. Rövidtávon reggel éhgyomorra egy liter vízbe egy kávéskanál só, ha lehet rövid idő alatt meginni, kb 3-4 órahosszán keresztül semmi plusz folyadék vagy étel. Ja és otthon maradni. (Hasmenés formában kitakarít mindent)
2014. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én esetemben eléggé sulyos ez a 5 nap alatt egyszer sem, föleg igy gyogyszer mellett. Valakinek van valami ötlete ami segithetne? ment a zöld kéz:)
2014. febr. 21. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
rágcsálj el egy nagy zacskó szotyit/ természetesen héjazva/
2014. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy az aszalt szilva segített, de mikor tanácsolta a természetgyógyászom az útifű maghéjt, kipróbáltam nekem bevált. Egy próbát megér szerintem.

Nézz szét ezen az oldalon:

[link]

Mielőbbi gyógyulást!

2014. febr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az is beválik, ha főzeléket eszek magába.
2014. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Esetleg még langyos tej. Vagy ha érzékenyebb a gyomor, lekvár+tej.
2014. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vörösbor
2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!