Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó (de rendszertelenül...

Állandó (de rendszertelenül periodikus) 5 percenkénti vizelés mitől?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, volt hogy 3 hónapig mozdulni sem tudtam mert állandóan wc-re jártam. Nem inkontinencia, nem is csak inger, hanem tényleg kell. Ráadásul napi fél liter vizet iszok, néha persze igyekszem többet. Pszichésen sem vagyok tökéletes, erősen traumatizált gyere és felnőttkor, de mindent innentől kezdve fogjunnk rá hogy "pszichés"?

Legtöbb orvos meg sem vizsgál, kidob. Márpedig így nem lehet élni. Belszervi gondjaim is vannak, wc-re gyerekkorom óta ritkán jutok el, akkor is szenvedek. Ma már hashajtók tömkelegével próbálomorvosolni a helyzetem mikor 5 nap után sincs semmi, de tudom azt nem szabad. Szóval a kérdés.


Létezhet az, hogy igenis van fizikai betegségem?



2014. febr. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt pajzsmirigy vizsgálatod?
2014. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem
2014. febr. 22. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na akkor ezt kéne megcsináltatnod egy vérvétellel.
2014. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ŰKonkrétan milyen vérvétel? Van egy vérvételi papírom, de ugye több féle vérvételi dolog van ami más-mást néz.


TÖBBEK VÁLASZÁT IS VÁROM!

2014. febr. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!