Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » FURCSA! Vesekő, cukorbetegég...

FURCSA! Vesekő, cukorbetegég esetleg húgyúti fertőzés? Éjszaka szúró érzést érzek, de nem tudom megállapítani, pontosan hol. A vizeletem is rossz szagú.

Figyelt kérdés

Érdekes ez az egész.. Nappal nem fáj semmim, viszont mikor este lefekszem aludni, érzem hogy szúr odalent, viszont nem tudom pontosan megállapítani, a nemi szervem melyik részéről ered a fájdalom.. Inkább valahol belül szúr.. Ezért gyanakszom a húgycsövemre..


Viszont mikor pisilek, semmi fájdalom.. Csak a vizeletem rossz szagú.


A szúrás is érdekes.. Nem folyamatosan, hanem kb. 3mp-ként érzek szúrást pár másodpercre...(néha mintha akkor szúrna, mikor beszívom a levegőt) és nem nevezném annyira nagyon fájdalmasnak, inkább csak nagyon kellemetlen, és elaludni is nehezen tudok miatta.. Nem tudom, mi lehet ez..


Ha húgyúti fertőzés, akkor nem kellene vizeléskor is szúrnia?


A rossz szagú vizelet pedig többnyire cukorbetegségre vagy vesekőre utal.. Kihez fordulhatok ilyenkor? (nőgyógyász?)


Nemrég volt egy gombás megbetegedésem, de az már kezelve lett, legalábbis az orvosom szerint.. meg amiatt nem hiszem hogy ilyesmi lenne..


Félek hogy a húgycsövemmel van valami, és az szúr..


Szerintetek?


Tudom, el kellene mennem orvoshoz, majd el is fogok, de csak a jövőhéten tudok menni.. (meg azt sem tudom, kihez forduljak)


17/L



2013. szept. 27. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Először háziorvoshoz menj, és ha kell ő úgyis tovább fog küldeni.
2013. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:) Esetleg ötletek, hogy mi bajom lehet?

Lehet hogy a korábbi gombás fertőzésem ment rá a vesémre vagy valami másra..? Komolyan fogalmam sincs mi lehet ez..

2013. szept. 27. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem húgyúti fertőzésed lehet, amivel biztos, hogy nem nőgyógyászhoz fog küldeni a háziorvos, hanem urológushoz. Remélem nem lesz semmi komoly bajod! :)
2013. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima húgyúti fertőzés, ne aggód túl, lehet, hogy gomba vagy baktérium van a hólyagodban, ami nem fáj, de azért nem 100%-os tőle. Urológiára menj, ne félj tőle, a pisid fogják első körben vizsgálni, abból sok minden kiderül.
2013. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!