Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Égő, csípő érzés kínozza a...

Égő, csípő érzés kínozza a húgycsövemet (és engem) már hetek óta. Van amikor csak vizelés után, van amikor spontán módon. Voltam háziorvosnál, urológusnál, kínomban már nemi gyógyásznál is, és minden eredmény negatív. Hova tovább? 34 ffi

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Bőr és nemibeteg gondozóba menj.Ott a hugycsövedbe 0.5-1 cm-es mélyen steril vatásplcát feldugnak mintavétel miatt,melyet tenyésztésre küldenek.És már irják is a gyógyszert rá. Én is voltam ilyennel onnan tudom. Nem fáj annyira ki lehet bírni,és az egész mintavétel 5 másodperc.
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma! Kapásból nemi beteg orvoshoz mentem. Az a zseni csípőből dobta a diagnózist: tripper (Gonorrhoea). Antibiotikus kezelés egy
2013. okt. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint, szar a billentyűzetem, bocs!

Ismerős a probléma! Kapásból "nemi beteg" orvoshoz mentem. Az a zseni csípőből dobta a diagnózist: tripper (Gonorrhoea). Antibiotikus kezelés egy hétig, utána kontroll. A tüneteim sokat erősödtek, így megduplázta az antibiotikum mennyiségét. A következő hét maga volt a pokol. Aztán spontán kiderült mi a gondom: vesehomok ürült 2 hétig, aztán jöttek a kövek... Drukkolj, hogy tripper legyen!

2013. okt. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb. másfél éve már volt vesekövem, valóban "kellemes" volt. Gyanakodtam már én is arra, hogy ez lesz a gond, csak azt nem értem, a dokik miért nem gyanakszanak.
2013. okt. 16. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom, de tanácsom az van: szénsavas italokat egyáltalán ne fogyassz, csak "mentes" ásványvizet, de azt bőven! A tüneteid sokat enyhülnek tőle. Mellesleg nekem bejött az önkéntes gluténmentes életmód! Mióta "0" glutént fogyasztok, az ilyen panaszaim teljesen megszűntek. Nem olcsó passzió, de határozottan jobb a közérzetem is! Jó egészséget!
2013. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!