Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kipróbáljam, vagy sem egy új...

Kipróbáljam, vagy sem egy új kapszulát? Agyvérzést kaptam

Figyelt kérdés
1 éve agyvérzést kaptam és kicsit tanácstalan vagyok. Kaptam egy új kapszulát és kérdésem, hogy kipróbáljam vagy sem. A kapszula neve: Dr Chen patika, Ginseng Ginko Biloba Forte + Rózsagyökér. Kipróbálhatom és nem leszek beteg? Nem ismertem a készítményt. Köszönöm a választ.

2014. febr. 22. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitöl kaptad a kapszulát ha nem orvostol akkor egyztetni kell vele hogy szedhetede.Most ha itt valaki ,akárki azt irja hogy szedjed akkor beszeded?és ha valami bajod lesz??nem lehet játszani az ilyesmivel.
2014. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem javaslom. ismerem a Dr Chen készítményeket, nagyon jók egyébként, szinte csak olyan vitaminokat szedek, köztük a fent említettet is, de elég nagy mennyiségben vannak benne a hatóanyagok és pl. ennek az összes összetevője olyan, ami nem biztos, hogy neked annyira jó lenne. A tájékoztatójában egyébként benne van, hogy kiknek nem javallott, meg az orvosodtól is érdemes lenne megkérdezni, de ne kezd el szedni, amíg szakembert nem kérdeztél meg róla.
2014. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől kaptam a kapszulát. Mivel nem ismerem ezért nem szedtem be. Köszönöm a kommentet és várom a többi választ.
2014. febr. 22. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, kérdezd meg róla a kezelő/háziorvosod. Felteszem, hogy más gyógyszereket is szedsz amúgy is, és már csak a gyógyszerkölcsönhatások miatt is tudnia kéne róla.
2014. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem nem kell szednem semmilyen gyógyszert. Az agyvérzésem után már elhagyták a gyógyszereimet és azóta sem kell szednem semmit.
2014. febr. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!