Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mivel vezetitek le a...

Ti mivel vezetitek le a dühötöket? Csak mert mostanában nekem semmi nem jön össze sokszor agyvérzést tudnák kapni!

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöszöris tudnék! Sporttal probálkoztál már föleg a box kickbox nagyon jó rá! Odaképzeled azt akire amire haragszol és máris jobb utána! Mi a dühöd oka? Azt tudod?
2014. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom. És az ilyen kick-box azért nem lenne jó nekem mert több mint valószínű, hogy engem is kiütnének! :) De szerintem teszek vele egy próbát! :)
2014. febr. 13. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi befektettunk egy otthoni boxzsakra. Azt szoktam utni de ugy hogy belilul tole a kezem. Utana nagyon jo :) (mondjuk alberletben nemtom a szomszedok mennyire orulnek a pufolesnek...)
2014. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én futok, meg jógázok. am ha nagyon rám jön az öt perc, akkor van egy hely ahol nyugodtan kikiabálhatom :)
2014. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem levezetem, hanem inkább elterelem a gondolataimat. Bármilyen béna játék jó számítógépen vagy telefonon.
2014. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valami nem jön össze, sajnos az lavinaként vonzza a többit. A düh meg elvakít.

Így esélyes, hogy úgy érzed nem tudsz ellene mit tenni, és csak jön a többi negatív élmény, és vonzzák egymást.


Ilyenkor érdemes megállni, és átgondolni, hogy mi is az pontosan ami zavar. Gondold újra, hogy mi okozza a gondot, és vállalj felelősséget a saját tetteidért. Igazából a legjobb, ha te tehetsz róla, mert akkor tudsz rajta változtatni. Ha tudod, hogy legközelebb nem fordulhat elő, mert legközelebb máshogy csinálnád.

Így múlik el tartósan a düh.

Ha mást hibáztatsz, akkor tehetetlen vagy, ami tényleg dühítő.


Pillanatnyi megoldásnak meg azt mondom add ki magadból. Mondd el, vagy írd le ami bánt, és persze emellett a sport is sokat segít. De azért érdemes a problémát a gyökereknél elfojtani.

2014. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!