Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás+erős szédülés, ami...

Hányás+erős szédülés, ami másfél óra alatt elmúlt. Lehet vírus?

Figyelt kérdés
Éjjel arra ébredtem,hogy nagyon szédülök,alig bírtam kikecmeregni a babaágyhoz. Kislányom elmúlt egy éves,de mai napig nem volt olyan,hogy egy éjszakát végigaludtam volna. Főleg hanyatt fekve volt rosszabb a helyzet,ha egy helyben voltam sokáig,akkor jobb volt,de ahogy megmozdultam már forgott velem a világ. Ezután kétszer hánytam,kicsit szédültem még és elmúlt. Másfél óra alatt lezajlott az egész. Lázam,egyéb problémám nem volt,ezt követően egész nap jól voltam,ma éjszaka is háton fekve arra ébredtem,hogy szédülök erősen,reggelre javult a helyzet és most csak akkor észlelem,ha lefele nézek vagy hirtelen mozdulat miatt. Terhes nem lehetek,mert szedek fogamzásgátlót és fél méhem van alapból is,ami megnehezíti a dolgot. Lehet vírus?Mi más okai lehetnek?
2014. febr. 27. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy vírus. Diétázz és pihenj, már amennyire egy 1 éves baba mellett lehet.:)
2014. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!