Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evés közben mellkasi nyomás,...

Evés közben mellkasi nyomás, szédülés, nyelési panaszok mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában gombócérzés van a torkomban az egyik oldalon, nehezen nyelek, levegőt nem kapok és evéskor is néha olyan mintha nyelés közben megakadna a falat. Éjszaka sokszor felébredek, szédülök és alig kapok levegőt, de ez mostanra szerencsére ritkul. Napközben spontán ilyen rohamszerűen jönnek rám ezek a tünetek és pár percen belül el is múlnak.

Evés közben viszont a címben leírtak pár napja állandóan jelen vannak. Az EKG-m negatív, a doki ahogy meghallgatta a tüdőmet nem hallott semmi rendelleneset. Tüdő röntgenre még várnom kell 2 hétig. A nyakamon van rengeteg kisebb csomó, amire a fül orr gégész mandula kivételt javasolt, de a többi panaszomra nem mondott semmit. Pár napja rekedt is vagyok illetve a bal fülem is hol be és ki dugul. Nem tudom mi bajom lehet, már mindenféle orvost végigjártam, de senki nem oldotta meg a problémámat. Lehet ez mind a stressztől? Vagy van összefüggés a mandulám és ezek a tünetek közt? Már nem tudom ezeket elviselni, ellehetetlenítik a mindennapjaimat és az őrületbe kergetnek. Az orvosokban már nem bízom... Valakinek van valami elképzelése? Egyébként 22 éves vagyok, de állandóan attól rettegek, hogy rákom van... Lehet benne ráció?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 28. 21:02
 1/2 anonim válasza:
remeljuk hogy nem rak:o ha a nyakadon kivul vannak a csomok akkor borgyogyaszhoz menj el.a gomboc a torkodban hat nincs legcsoszukuleted?
2014. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy torokmandula gyulladas.azert is lehet
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!