Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a legjobb módszer hasmenés...

Mi a legjobb módszer hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Nincs itthon se szén tabletta, se étcsoki, ami megfogná a hasam..kezd elegem lenni, hogy folyton a vécére kell futkosnom. Ráadásul már a hányinger is kerülget.

Mivel tudnám kikúrálni magamat?



2014. febr. 28. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szén tabletta, étcsoki. Esetleg kávé? Keksz, pirítós, főtt burgonya?


És igyál sok folyadékot, nehogy kiszáradj.

Majd elmúlik magától, ha sima gyomorrontás. Ha valami vírusos dolog, akkor menj orvoshoz, ha 1-2 nap alatt nem javul.

2014. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kávét ma már ittam egy csomót. Akkor majd holnap reggel eszek pirítóst krumplival.

Gyomorrontásra gyanakszom. Megettem egy fini mangós, joghurtos sütikét, azután éreztem már, hogy mocorog a belem.

2014. márc. 1. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyenkor mindig faszént használok.
2014. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem semmi nem használ,szóval csak vizet iszok,s valahogy túlélem a napot,egy nap nem evés nem világvége,de inni igyál sokat,ne száradj ki,ráadásul az még..öm fáj is.
2014. márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél reszelt almát, főtt rizst, sárgarépát, ezek is fognak.
2014. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávéééé????? Isten ments! A kávé éppen,hogy hajt! Ne nagyon egyél semmit (max. keksz,ropi)viszont igyál sokat. Ha a hányingered nem zavar be,akkor egyél sárgarépát,reszelt almát,étcsokoládét,mákot. Ha eljutsz gyógyszertárba vegyél Smecta port,probiotikumot és széntablettát vagy Bolus Adstringenst.
2014. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most épp mentateát iszom és almát eszem.

Ráadásul azért szívás ez az egész, mert ma jelenésem van egy nagy családi összejövetelen...

Remélem hamar túl leszek rajta.

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a pipa!:)

2014. márc. 1. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!