Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Norbi updates ételektől fáj a...

Norbi updates ételektől fáj a hasam. Valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

2-es típusú cukorbeteg vagyok (1 hónapja derült ki)

Norbi updates ételeket eszek és fáj tőle a gyomrom...


2014. márc. 1. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy cukrozza Norbi a kajáit, egyszer ettem egy kakaóstekercsnek csúfolt valamit és nem volt semmi íze, kicsi volt és persze drága is. A hasam nem fájt tőle, de hallottam már olyat, aki panaszkodott ilyenre.
2014. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi olyan xar nincs benne, amitől a gyomrod fájna. Főzz magadnak, lehet, attól is fáj. Ja, és amíg nem volt Norbi update, addig sem haltak rakásra a cukorbetegek az éhségtől. Te is össze tudod kotyvasztani az ételeidet, ugyanaz anyagokból, mint az update guru.
2014. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves agyon iskolázott második válaszoló!

Látszik hogy fogalmad sincs arról, hogy mi az hogy cukorbetegség és evvel az életmóddal élni. Itt nem a főzésről van szó (azt megoldom) hanem arról hogy előfordul hogy az ember megkíván például egy csokit vagy egy müzlit vagy egy péksüteményt, fagylaltot (ezeket alap esetben nem ehet) és ezt csak Magyarországon Norbi update teszi lehetővé hogy "tiltott" ételeket is ehetnek cukorbetegek!!!

2014. márc. 1. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

erre írtam, hogy te is meg tudod csinálni magadnak az update ételeket. Több tepsi sütit süthetsz magadnak, Norbi is a nyírfacukrot használja. Ettől talán nem fájhat a hasad, de lehet hasmenésed. Ha te sütsz, akkor Xukor 0 (xukor zero)-t használhatsz, aminek nincs ilyen hatása.Ennyiben meg is előzted a Norbi üzletet.

Ezektől az édesítőktől olyan drágák a Norbi sütik, mert aranyáron van a cukorpótló, ami nem okoz rákot. És akármit is mond a gyártójuk, nem annyira édesek, mint a répacukor.

Kis különbség, de van. Tehát hajrá, saját süti!

2014. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ja, tudom, mi a cukorbetegség.

Előző

2014. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!