Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami eloskodo? Es ha...

Lehet valami eloskodo? Es ha az hova menjek milyen vizsgalatokat csinalnak mutenek-e stb. mindent tudni szeretnek ezekrol a feherekrol a szekletemben de nem merek dokihoz menni verle. Reszletek lent 19/l

Figyelt kérdés
Egyreszt eleg ritkan kell mennem 'nagydolgozni' a wc-re ugy heti 1x-2x akkor is nagyon keves a szekletem es akkor is kieroltetem mert egyebkent nem erzem ugy hogy mennem kene. Masteszt ilyenkor mindig tele van a szekletem feher kicsi mozgo valamikkel mintha picike hegyes kukacok lennenek... mik lehetnek ezek? Remlik hogy biologia oran tanultunk belferegrol de remelem nem az van bar masra nem nagyon tudok gondolni... kerlek segitsetek szerintetek mi lehet es egyaltalan elenjek-e vele dokihoz vagy mas modon is meg lehet tudni mik ezek es meg lehet toluk szabadulni? Elore is koszi

2014. márc. 3. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha mozognak, akkor biztos hogy bélféregről van szó. Ne szégyelld, ezt bárhol össze lehet szedni. Elég, ha nem mosol kezet cigi előtt, már arról is rád kerülhet. A volt kollégám szenvedett ettől, vendéglátásba dolgoztunk akkor. A kollégának annyit mondott az orvos, hogy ja akkor értem. Ne tudd meg milyen emberek jöttek be néha. Az ő kezükön ténylegesen még sz....r is van, tehát terjesztik. A pénzről nem is beszélek.


Szóval ne szégyelld, hanem irány az orvos, ezt gyógyszerrel tudják csak kihajtani.

2014. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy van, irány az orvos, gyógyszert kapsz rá és elmúlik. Bármilyen állatról vagy földszennyezéssel, még akár mosatlan gyümölccsel is rád kerülhetett, nem kell szégyellni.
2014. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha csak gyogyszer kell felirjon nem komolyabb akkir megnyugtattatok koszonom :)
2014. márc. 3. 13:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az orvos előtt semmi nem ciki! Sokkal rosszabbakat is lát munkája során!
2014. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szia,elmentél orvoshoz?amúgy a heti 1-2 nagyon kevés!én kb naponta megyek...:s
2014. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elmentem es adott hashajtot hogy hacsutortokig van feher a szekletembe menjek visszabes ad beutalot az urologiara
2014. márc. 4. 15:13
 7/15 anonim ***** válasza:

UROLÓGIÁRA??? HASHAJTÓT???


Eszem megáll, MILYEN dokihoz jársz te??

Neki kellett volna felírnia Vermoxot vagy Decaris-t. Az urológia húgyúti betegségekkel foglalkozik, ugyan mit csináljon az urológus a te betegségeddel? Esküszöm, az orvosod komplett idióta...

2014. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aaa ennel mar volt rosszabb huzasa xD
2014. márc. 4. 16:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha rám hallgatsz, elmész másik dokihoz. Féreghajtót kellett volna felírnia, mert hiába hajtja ki a székletet, ha az élősködő petéi ott maradnak. Szóval szerintem válts körzetit.
2014. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha mindent tudni akarsz akkor olvasd el ezt az oldalt:

[link]


Ha mozog a székletben az tuti féreg. :-(

2014. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!