Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis ulcerosam van, székrek...

Colitis ulcerosam van, székrekedéssel (2hét), tippek?

Figyelt kérdés
Colitisem van, januárban derült ki. Az orvoshoz április végén van időpontom addig viszont megöl az ideg. Rengeteg helyen ovlastam hogy az ilyen betegek mindig hasmenésröl panaszkodnak. Nekem viszont éppenhogy alig vna székletem. Volt hogy 13 napig nem volt, csak egyik nap akkor is nagyon kevés, pedig direkt olyankokat ettem amiknek hashajto hatásuk van. Mit tehetnék? Van valakinek ilyen problémája?
2014. márc. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Edd továbbra is ezeket és igyál sokat,valamint mozogj,sportolj! Bevenni ne vegyél be semmit a vizsgálatig.
2014. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyanú szerint nekem is ez van, hamarosan megyek tükrözésre....és közben diétázom. Se hús, se cukor. Egyébként nem minden esetben okoz hasmenést a colitis, lehet ürítés után nyálkás vízszerű, vércsíkos is stb.Gyomorból is eredhet... Ha bármi gyulladás van ki kell kezeltetni.
2014. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!