Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most meg fognak műteni?...

Most meg fognak műteni? Cisztám van. Szerintetek visszamenjek vagy ne? Vagy egyátalán mit ehetek? Mert az orvos semmit sem mondott, viszont hallottam dolgokat.

Figyelt kérdés
még decemberben voltam azt hiszem orvosnál,de csak annyit mondott hogy cisztám van, ami a következő menstruációnál távozni is fog. De nem így lett. Adott valami antibiotikumot.. De még most márciusban is érzem.Nem mentem vissza mert félek,viszont akadályoz a táncolásban ami az életem.. Szerintetek mit tegyek ?

2014. márc. 6. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen ciszta?

Petefészek?

2014. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor tesznek csak vele valamit, ha bizonyos

nagyságot elér

2014. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Petefészek igen. Ha jól tudom 10mm de nem vagyok benne biztos mert nem értettem.
2014. márc. 6. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem nagy
2014. márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza! 10 mm lehet,hogy egy egyszerű funkcionális ciszta,ami abból keletkezik,hogy minden hónapban megérik egy petesejt és amíg az nem "pattan"meg ciszta ként ábrázolódik. Ezzel semmi gond nincsen. Azért kéne visszamenned,mert tudni kéne,hogy a ciklus változásával megszűnik-e,nő-e,vagy eltűnik ez a ciszta. Lehet,hogy amit a következő UH-nál látott már egy újabb volt. Viszont az antibiotikum ciszta szempontjából sok értelme nincsen. Attól nem fog meggyógyulni,elmúlni.
2014. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :)

Kicsit megnyugodtam de nem annyira,azthiszem mindenképp ráveszem magam hogy visszamenjek !

Mégegyszer köszii:)

2014. márc. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!