Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület? Többi lent!

Anonymus123456789 kérdése:

Fitymaszűkület? Többi lent!

Figyelt kérdés
A péniszemen sima(nem merev) állapotban lazán le tudom húzni a makkról a bőrt, fájás nélkül stb. ha olyan ,,félmerev´´ állapotban akkor is még, de ha már teljesen merev akkor kicsit nehezebb felhúzni és már nem megy annyira hátra a bőr hanem csak pont kilátszik az egész makk. Ez fitymaszűkület lehet? Olvastam már róla sokat, hogy ez így még kenegedtéssel segíthető stb.. milyen krémet ajánlotok rá? nem szeretnék urológushoz menni mert szerintem nem olyan vészes kicsit kenegetni és kész, remélem.. előre is köszönöm :) 15/F

2013. nov. 21. 07:08
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:
100%
nos.. igen, szerintem ez annak tűnik, és jó ötletnek tűnik a kenegetés plusz gyengéd húzogatás, bár van, aki szerint ez hülyeség.. szerintem meg lehet oldani ezt bemetszés nélkül is,csak hagyj neki időt.
2013. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
milyen krémmel kenegetnéd?
2013. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
babaolajról hallotam, hogy jó rá, kitágítja a bőrt vagy valami ilyesmi, de azt kérdeztem, hogy milyen jó rá...
2013. nov. 21. 21:48
 4/4 II.Dartheon ***** válasza:
szerintem minden féle-fajta babaolaj jó rá, bemész egy dm-be vagy rossmamnba mondod kell babaolaj "öcsédnek" és adnak.. :)
2013. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!