Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan zsibbad a bal...

Folyamatosan zsibbad a bal kezem, és már nem tudom, hogy azért vagyok rosszul, mert pánikrohamom van, vagy tényleg. Szívem nem fáj, nem érzek semmi nyomást. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha sokáig be van hajlítva a kezem, akkor is zsibbadhat? Volt már valakinek hasonló?
2014. márc. 14. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt ilyen zsibbadásom, mikor éjszaka véletlenül a kezemen feküdtem. Lehet hogy a keringéssel lehet valami gond a kezedben? Mozgasd és masszírozd sokat, de ha nem csillapodik akkor orvossal nézesd meg.
2014. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond. Rendszerersen sportolok, nem hiszem, hogy a keringéssel lenne. De elég ijesztő, mert ehhez még hozzá társul hogy hipochonder is vagyok.
2014. márc. 14. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Infralámpával lehet rajta segíteni
2014. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. márc. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!