Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívzörejjel kapcsolatban...

Szívzörejjel kapcsolatban lenne kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Tegnap este ügyeletre kellett mennem egy probléma miatt, de nem is ez a lényeg, hanem hogy azt mondta az orvos, hogy szívzörejem van. Elég rosszul voltam, a pulzusom magas volt, azt mondta lehet attól hallotta.

Ma reggel mentem a háziorvoshoz, mutattam neki a papírt, de nem foglalkozott vele, nem mondott rá semmit.

Holnap mennem kell neurológushoz, ha mondom neki ezt a dolgot, ő meghallgatja a szívverésem? Hátha meg tudja mondani, hogy akkor most van szívzörej, vagy nincs...mert ha ő nem hallja, akkor tényleg csak a magas pulzus miatt volt, ha viszont igen, akkor gondolom elküld kardiológiára.


2014. márc. 14. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán az ő asztala,de említsd meg neki és mutasd is meg a papírt,amit az ügyeleten adtak. Igazából a háziorvosodnak kéne foglalkoznia vele. Ő meg sem hallgatott?
2014. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meghallgatni meghallgat, csak nagy ívben tesz a bajaimra.

Nem tudom miért, de nem kedvel.

De akkor a neurológus is meghallgatja a mellkasomat? Egyáltalán van eszköze hozzá? Nem bánnám, ha nem kellene kardiológiára mennem.

2014. márc. 14. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd,ha meg is hallgat nem az ő szakterülete és valószínűleg tovább fog küldeni kardiológiára. Amúgy neked ez lenne a legjobb. Mert igazából a körzeti orvos sem lehet biztos ilyenben.
2014. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha belgyógyászhoz elmész. Ha már a házinak nem volt ereje egy EKG vizsgálatra küldeni, ott azzal kezdik.
2014. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze elég,de a belgyógyászhoz,akárcsak a kardiológiára nem mehetsz beutaló nélkül. Vagy elmész magánorvoshoz.
2014. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!