Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek voltak már ilyen tünetei...

Kinek voltak már ilyen tünetei? Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Szóval 2 egymással nem kapcsolatos kérdésem lenne.


1.Már több mint 1-2 éve a jobb oldalon a hasam fáj amikor olyan pózban vagyok,mint pl bal oldalra fordulva fekszek és akkor behasít egészen addig amíg meg nem fordulok.általában futás közben is itt szokott fájni,meg ha ülök akkor is néha behasítgat míg üléshelyzetet nem váltok.Ez mitől lehet? Mit tehetek ellene?


2.Mostanában gond van a széklet ürítésemmel.Úgy gondolom,hogy székrekedés,mivel eddig minden nap szépen reggelente elintéztem,de kb 1 hete nem bírom,hiába erőltetem,sőt még délután sem.Van olyan,hogy 2-3 napig nem tudok...Amikor végre nagy nehezen sikerül,akkor is nagyon furcsa a székletem,és nem is tud mind kiürülni csak egy kevés.Komolyan mondom úgy jön ki mint ahogy a kecskék vagy a nyulak ürüléke.Vagyis kis golyócskákban.Ma ahogyan próbálkoztam (már 3 napja nem volt semmi) szintén így volt és alig tudott kijönni,meg ma még fájt is a hasam(szúró érzést éreztem..)

A kérdésem az lenne,hogy szerintetek mi lehet velem a probléma?? Lehet rákom? Van valakinek valami ötlete erre?


Nagyon szépen kérek mindenkit,hogy ne hülyülje el ezt a dolgot,hanem értelmesen válaszoljon vagy inkább semmit ne írjon ha nem tud....köszönöm!:)


Esetleg volt már valakinek ilyen tünete/problémája? mit mondtak az orvosok??



2014. márc. 16. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön rákra gondolni! Ha az lenne 2 év alatt már nem lennél itt. Lehet egy krónikus bélgyulladás(nem jár minden esetben hasmenéssel),de valóban akár jóindulatú daganat is a vastagbeledben. Mivel sok minden okozhatja,menj el orvoshoz! Az biztos,hogy ki kell deríteni mi okozza és kezelni kell,mert ezek közül sok olyan is lehet,ami idővel rákos daganattá fajulhat.
2014. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a két kérdés külön kategória,ez a széklet probléma mint ahogyan említettem 1-2 hete van...De azért köszönöm a választ!
2014. márc. 16. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés igen,de a két panasz nem biztos,hogy külön probléma még akkor sem,ha nem egy időben kezdődtek.
2014. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!