Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Ezek a kezdeti...

Mi a baj velem? Ezek a kezdeti depresszió tünetei? (hosszú)

Figyelt kérdés

Mostanában sok olyan dolog történt velem ami alapjában változtatta meg az eddig megszokott életemet. Iskolaváltás, a szexuális orientációm megkérdőjelezése, az ezzel járó bűntudat és bizonytalanság stb. Amióta ez van a torkomban érzek egy gombócot. Voltam fül-orr gégészeten és még kb. 3 orvosnál de mind azt mondta hogy a stressz okozza. Sokat vagyok egyedül mivel Pesten járok iskolába, családom vidéken lakik és ritkán utazok haza.

Nemrég elkezdtem észrevenni magamon hogy durva hangulatingadozásaim vannak, egyik pillanatban boldog vagyok aztán hirtelen szomorú leszek és legszívesebben sírnék. Könnyen elvesztem a türelmemet, addig a pontig hogy remegek a dühtől pedig csak egy kis apróságról van szó. Nagyon megijeszt mivel ez nem ÉN vagyok. A legjobb barátommal még mindig szívesen találkozok szóval annyira még nem zártam el magam a külvilágtól de a többi barátomtól eléggé eltávolodtam. Tényleg depressziós leszek? Vagy már az vagyok?



2014. márc. 9. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen ha így folytatod az lessz belőle tapasztalat én éppen most próbálo kijönni a depresszióbol ha gondolod írj privátban
2014. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!