Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphatom a hányós-hasmenős...

Elkaphatom a hányós-hasmenős vírust?

Figyelt kérdés

Anyukám szombat este ( 2 napja ) 2 óra alatt vagy 10x hányt, és olyan hasmenése votl szegénykémnek, hogy becsinált és ügyeletet kellet hívni.

Én nem voltam itthon, ma jöttem délután haza. Anyukám ma reggel elutazott 3 napra.

Lényeg, hogy nem találkoztunk amikor beteg és azóta sem.


Kérem, mindenki normális választ írjon, mert míg más a pókoktól, kígyóktól, magasságtól, bezártságtól fél, addig én az ilyen vírusoktól ( rossz emlék, 1 hétig lélegeztetőgépen voltam egy ilyen után).


Tehát az lenne a kérdésem, hogy mivel ő itthon volt nagyon beteg 2 napja, és én itthon vagyok most, lehetséges hogy a levegőben még benne van a virus, illetve, hogy a tárgyakon, amiket megfogott vagy akár a wc-n még megtalálható e és elkaphatom?



2014. márc. 17. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!