Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a torkom valamilyen...

Nagyon fáj a torkom valamilyen bakteriális fertőzés szerintem, kétségbe vagyok esve!?

Figyelt kérdés

4 napja elkezdett fájni a torkom, egy ideig úgymond bírható volt de a mai napra annyira eldurvult a helyzet hogy beszélni sem tudok. A nyelvcsapom(nem tudom ez a neve ami ott a log tudjátok mi az) annyira bedagadt hogy levegőt is alig kapok, a nyirokcsomóim szintén bedagadtak mint egy gombóc...Szedek antibiotikumot tegnap óta de nem igen használ, meg egy csomó Panadol Extrát és még Cataflamot is bevettem hogy tudjak aludni de nem segített.


Kérlek segítsetek mivel lehetne enyhíteni ezt a fájdalmat ill. tapasztalat alapján mikor múlik el mert kétségbe vagyok esve teljesen!


Előre is köszönöm!



2014. márc. 21. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azzal ha elmész orvoshoz. Anitibiotikum pedig nem 12 óra alatt hat.
2014. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál tegnap... de egyre jobban fáj egyszerűen nemtudom mitévő legyek
2014. márc. 21. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
1dl mézben elkeverünk 2 gerezd átnyomott fokhagymát és ezt szürcsölgetjük.
2014. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj oda es ha az antibiotikum, forro citromos kamillas tea, fokhagyma kura, sal korbetekerese ejszaka a nyakadon, inhalalas, gozoles sem segit es felsz nekimenni az ejszakanak menj el az ugyeletre.

Sajnos a tuszos mandula gyulladas nagyon csunya tud lenni es egyes esetekben tenyleg veszelyes lehet, ha elzarja akar reszlegesen is a legutakat.

2014. márc. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!