Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » NEM vagyok teljesen színtévesz...

NEM vagyok teljesen színtévesztő, akkor még lehet "B" kategoriás jogsim?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #érvénes
2014. márc. 25. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Nem értem mit értesz az alatt, hogy nem vagy TELJESEN színtévesztő. Vagy az vagy, vagy nem. (Arra gondolsz, hogy nem vagy színvak? A kettő nem ugyanaz.)

De a jogsi miatt ne aggódj. Én is színtévesztő vagyok, és van "B" kategóriás jogosítványom. Annyi a kitétel, hogy hivatásos sofőr nem lehetsz.

Na jó, kicsit több időt töltöttem a szemészeten az orvosi vizsgálatkor, de megállapították a színpöttyös kiskönyvből, hogy színtévesztő vagyok és ennyi. Ugyanúgy aláírtak mindent.

De ha nagyon zavar a színtévesztés, már erre is csinálnak szemüveget. Csak kicsit drága...

Hajrá a jogsival! ;)

2014. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az orvosi vizsgálaton sikeresen megoldod azt a tesztet, amin a színtévesztést mérik, akkor igen.

Ha ebből a képből ki tudod venni a számot, akkor nem lesz baj: [link]

2014. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez nem kizáró ok, lehet "B" kategóriás jogsid.
2014. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!