Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Edzés közben rosszul lettem a...

Edzés közben rosszul lettem a szívemmel és hetek óta rosszul vagyok. Mi lehet? 22/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok, közepesen jó kondícióval és rendszeresen, heti 2-3x sportolok.

Kb. 3 hete edzés közben nagy megterhelés hatására rosszul lettem. A szívem nagyon erősen és gyorsan kezdett el verni és úgy éreztem, hogy néha kihagy ütemeket. Szerencsére elmúlt. Azóta nem sportoltam semmit.

A következő napokban szimplán gyengének éreztem magam, el voltam fáradva akár 100m futástól, valamint furcsa bizsergést, néha enyhe fájdalmat éreztem a szívem tájáról. Gyakorta éreztem hirtelen mozdulatok után (felültem az ágyból, lehajoltam.) a szívdobogásom.

Orvosnál voltam, és áprilisra kaptam kardiolgóiai időpontot, a szimpla vizsgálatok viszont mindent rendben találtak.

Azóta elég gyakorta, kb. óránként rámjön egyfajta furcsa szívdobogás érzés, néha nehéz a légzésem és sokat pihenek. Napok óta folyamatosan érzem a szívemet, nem fáj, csak érzem. Sokat pihenek de levertnek érzem magam. A táplálkozásra és a vitaminokra az elmúlt hetekben nagyon odafigyeltem.


Sajnos fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, az orvosok szerint pánikzavar, de SEMMI, vagyis semmi miatt nem stresszelek, teljesen rendben van az életem. Sportolni nem tudok, mert hamar - ha nem is elfáradok, de érzem, hogy erősen dobog a szívem.


Remélem érthető volt az írásom, és valakinek van vmi tippe, vagy ötlete. :)



2014. márc. 25. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pánikzavar, a terheléses EKG illetve a 24 órás fog tudni ebben többet segíteni. Ha mindezek, és esetleg egy szívultrahang mindent rendben találnak, akkor a fizikai ok majdnem kizárható lesz.
2014. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!