Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul lettem ezért elmentem...

Rosszul lettem ezért elmentem az ügyeletre. Magas vérnyomás magas pulzus szédülés kint út közben szabályosan folyt rólam a víz! Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Ügyeletes doki vérnyomást ekgt nézet aztán adot egy fél xanaxot és haza küldöt.Most már jobban vagyok de valamiért nem merek elaludni.Szerintetek pánikbeteg vagyok?
2014. márc. 2. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem a maga a betegség, de a tünetei ilyenek is lehetnek. Azért, ha ez máskor is előfordul, akkor kezeltesd.
2014. márc. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Mostanában semmi bajom.De most meg pl 107/59 a vérnyomásom a pulzusom 110 és jön szétszakadni a fejem
2014. márc. 8. 03:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A múltkorival megegyezik a véleményem. Érdemes kivizsgáltatni magadat. Feltehetően pánikbetegséged van, de ezt bizonyítani kell.
2014. márc. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!