Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akut panasszal fogadnak a...

Akut panasszal fogadnak a bőrgyógyászaton?

Figyelt kérdés

A napokban lett egy nagyon csúnya seb az orromban, ami terjed, most már az orrcimpám is tiszta seb.

Vettem rá herpesz krémet, de szerintem nem az, mert se nem viszket, se nem hólyagos. Csak hámlik le a bőr, piros, éget, és nagyon fáj.


Nincs bejelentett lakcímem Budapesten, délelőtt felhívtam egy körzeti háziorvost, azt mondta, kérjek időpontot bőrgyógyászaton. Igen, ami minimum 4 hónap...


Ha odamegyek holnap a rendelésre, elküldenek időpont nélkül?



2014. márc. 26. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendelésfüggő lehet, de nálunk aznap is fogadnak. Csak a rendelés elején kell odaérkezni. És kivárni türelemmel azt a 2-3 órát. :(
2014. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de már nem is aktuális, haza kellett utaznom.


Odamentem bőrgyógyászatra (X. kerület, Egészségház), és szépen elküldtek. Közölték, sehol nem fognak ellátni Budapesten, ha nincsen az aktuális kerületbe tartozó bejelentett lakcímem...


Úgyhogy nem is minősíteném őket...

2014. márc. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!