Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy hagyjam figyelmen kívül...

Hogy hagyjam figyelmen kívül mások beszólásait?

Figyelt kérdés

Már több mint 6 éve fogyamatosan ezekkel a megjegyzésekkel küszködök.Mivel vagy egy komoly betegségem (Fiatalkori reumás ízületi gyulladás) ami miatt nem egészen tudok már normálisan lábra állni és egyszerűen nem tudom figyelmen kívül hagyni aki emiatt beszól nekem(pl: idézem: 'Mivan sántika g**ci seggberaktak?' vagy 'Nézd már milyen viccesen megy az a lány(nevetve)' stb...) És egyszerűen annyira rosszul esik amikor ilyeneket mondanak nem tudom ők az én helyzetekben mit szólnának ha ilyen megjegyzéseket tennének rájuk...Ráadásul én nem tehetek arról hogy ilyen betegségem van, de még ha tehetnék róla szerintem akkor sem kellene ilyeneket mondani...

16/L



2014. márc. 27. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat, néhány szót áthelyettesített a telefonom más szóra
2014. márc. 27. 17:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy baleset után hónapokig nagyon csúnya volt az arcom, és rengetegen gúnyoltak. Ráadásul nem is gyerekek, akiknek még elnézné az ember, hanem felnőtt emberek.


Egy ideig borzasztóan frusztrált, de aztán elképeltem magam köré egy üvegpáncélt, amin keresztül láthatnak engem, de a beszólásaik visszapattannak, és nem érnek el hozzám.


Ez olyan jól működött, hogy egy idő után képes voltam egy ilyen beszólás után visszamosolyogni, és legbelül őszintén sajnálni az illetőt, amiért ilyen lelki szegény, és magamat emberileg nagyságrendekkel az ilyen emberek fölé tudtam helyezni.

2014. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!