Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám végre figyelmen...

Hogyan tudnám végre figyelmen kívül hagyni mások valótlan kritikáit, beszólásait és nyálfröcsögetetését?

Figyelt kérdés

Egyre inkább elegem van abból, hogy néhány tapló időnként teljesen rámszáll azért, mert egy kicsit más vagyok, mint ők. Sokan közülük azt gondolják, akkor lesznek igazán nagy emberek, ha minél nagyobb a pofájuk és az egójuk, aki meg egy kicsit visszafogottabb és szerényebb mint pl. én, az ilyeneket meg egy félős egérnek tartják. Kezd a tököm tele lenni ezzel, egyrészt mert nem vagyok az, másrészt meg milyen jogon állíthatnak ilyeneket rólam? Hogyan tudnám magasból lesz*rni a sok hülyeségüket végre? Mert most már tényleg nem vagyok hajlandó több napot elpazarolni ilyen értelmetlen idegeskedésre és felesleges rosszkedvre. Várom az ötleteket!

18/F


2013. ápr. 18. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

sportolj.

egyébként egy valóban visszafogott, szerény ember nem írna olyanokat, mint te (pl. nyálfröcsögés...).


olyan megkeserednetek, erőszakosnak tűnsz inkább, aki a másik arcát mutatja (ill. szeretné mutatni) a többieknek.

2013. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erőszakos egyáltalán, inkább úgy mondanám, hogy most már tényleg elszakadt a cérna nálam, márpedig a türelmemre sem panaszkodott eddig még senki.
2013. ápr. 18. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Rivotril, azzal figyelmen kívül hagysz mindent.
2013. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valahogy le kéne vezetned a feszültséget. Minden délután kéne sokat mozognod, hogy leszard az ilyen dolgokat. Utána jobb lenne.


Ha meg nagyon nem bírod, akkor valami szorongásgátló is jó (csak orvos írhat fel); vagy esetleg egy természetes nyugtató, ami macskagyökeret is tartalmaz.

2013. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni, hogy nekik milyen sz*r életük lehet, ha kényszert éreznek rá, hogy állandóan másokkal legyenek elfoglalva :) Ha látják rajtad, hogy fel tudnak húzni, akkor folytatni fogják, de ha átnézel rajtuk, más célpontot fognak keresni.
2013. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha azt látják, hogy csak nyelsz, és tűrsz, az lehet arra ingerli őket, hogy piszkáljanak.

és egy idő múlva meg robbansz.


Valamii harcművészetre nem járnál? vagy valamilyen kommunikációs tréningre, vagy ilyesmi.


Mikkel szoktak piszkálni?

2013. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a sport! Én még annyit tennék hozzá, hogy bármi sulin kívüli elfoglaltságot keressél (mert gondolom az említett személyek ott zaklatnak), ahol új társaságban vagy és jól érzitek magatokat együtt.

Ha több helyre jársz, több mindennel foglalkozol, több társaságnak vagy a tagja, akkor hidd el, el fognak törpülni a jelentéktelen (és nem mellékesen kretén) emberek az életedben. Majd arra koncentrálsz akit szeretsz és akivel érdemes foglalkozni.

Én úgy hiszem, hogy akinek picit ingerszegényebb a környezete az tudja nagyon magába szívni, ha valami hülye rászáll, illetve ők is azért érzik meg, hogy a másik sebezhető.

2013. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket mindenkitől :) Szoktam sportolni, ráérős időmben gyakran focizok, futok vagy röplabdázom, szóval a sport nem hiányzik az életemből.

Ezek a gyökerek meg nem olyan "klasszikus" csesztetéssel jönnek szerencsére, inkább azt akarják éreztetni velem, hogy valamiért(???) mindenben magasabbrendűnek tartják magukat nálam. A családdal szerencsére minden rendben van, úgyhogy az estéket és a hétvégéket teljes nyugalomban tudom tölteni, csak néha annyira sz@r érzés, hogy ezek az iskolában próbálnak mindenben fölém kerekedni :S

2013. ápr. 18. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:

"csak néha annyira sz@r érzés, hogy ezek az iskolában próbálnak mindenben fölém kerekedni :S"


Hidd el, nem vagy te olyan nagyfiú, hogy mindenki csak veled foglalkozzon. Sajnos inkább az ellenkezője lehet igaz. Le se pipálnak...

2013. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki hülye csak én vagyok a helikopter!!4
2013. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!