Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe fejfájás, derék leszakad...

Enyhe fejfájás, derék leszakadás, erős hátfájás, minden ízületem fáj. Ez influenza lehet? . Szoptatok még, mit lehet erre szedni?

Figyelt kérdés
nincs időm dokihoz menni, az elmúlt 20 évben csak a terhességem miatt voltam orvosnál. 8 hónapos a babám, még szopizik. persze megyek majd gyógyszertárba megkérdezni, de mivel az is 5 km-re van és csak gyalog tudok menni, nem tudom mikor érek oda. valami házi praktika esetleg? köszönöm aki válaszol.
2014. márc. 28. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad, akkor az enyhe fejfájás lehet a melegfronttól is és a hát és derékfájás a szoptatás miatt, gyakori ez kismamáknál.
2014. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láz, hidegrázás, gyengeség nincs? Én kétszer voltam influenzás, de nem ízületi fájdalmam, hanem izomfájdalmam volt és szinte azonnal ágynak estem, menni sem bírtam, előszőr kirázott a hideg, majd hirtelen magas látam lett.
2014. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az influenza mindig lázzal jár,még azoknál is,akik amúgy nem szoktak belázasodni. Lehet egy másik vírus is. Sajnos a szoptatás miatt sok mindent nem szedhetsz. Ilyenkor fájdalomcsillapítónak Nurofent vagy Algopyrint szoktunk ajánlani. Igyál sok folyadékot és pihenj,amennyit tudsz.
2014. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gyengeséget érzek de igazából a kisbabám miatt muszáj tartanom magam. a reggeli első talpraállás borzalmas, aztán meg mennie kell a dolgoknak. hidegrázás nincs, hőemelkedés van...de ma azért valamivel javult a helyzet...szóval úgytűnik megmaradok.mindenkinek köszönöm a válaszát
2014. márc. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!