Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség jelei vannak...

Cukorbetegség jelei vannak nálam jelen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és eddig sokszor volt olyan,hogy reggelente leesett a vércukorszintem,ilyenkor nem bírok állva maradni mert elájulnék és csak feküdni tudok mert elszürkül minden.

Utána néztem a cukorbetegségben és sok tünete jellemző rám,szinte mindegyik.

Nem fúj a szél de a az ujjaim között kiszárad a bőr és hiába kenegetem,valamint a térdhajlatomnál is kennem kell orvosi krémmel mert ott irritáció jött ki.

A hajam is kevesebb,fáradékony vagyok.

Szóval a tünetek:Kimerültség.(pipa)

Látászavarok.(előfordul,de a fáradékonyságra is fogható,régen szemüveges voltam,de megjavult a szemem)

Kóros szomjúság.(Manapság egyre jobban szomjazom)

Testsúlycsökkenés.(pipa,de időhiány miatt is)

Gyakori vizeletürítés.(mivel sokat iszom ezért általában igen...és egyértelmű.)

Visszatérő gombás fertőzések.(hát a kezemen említettem a kiszáradást...nem hiszem,hogy gombás fertőzés lenne...)


Ja és ha számít: a menstruációm 3-5 napig szokott általában tartani,most tovább tartott és ilyen barnás színű volt így a végén,de csak kicsit.



2014. márc. 31. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen és: mostanában gyakran rájön a tenyeremre a viszketés a semmitől.Leginkább ha ideges vagyok,de nagyon viszket és nem látok rajta semmit.
2014. márc. 31. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Csináltass egy vérképet, akkor okosabb leszel. Nem vagyunk távlátók.
2014. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel éhgyomorral elmész egy gyógyszertárba, és 500 ft-ért csinálnak vércukortesztet. Vagy elmész a háziorvoshoz, és ő elküld egy laborvizsgálatra. Ne halogasd...
2014. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,úgy lesz.Csak gondoltam megkérdezem hátha valaki ráismer,mert ma nem tudtam elmenni és érdekelt a téma...és esetleg valakitől előbb tudok meg dolgokat itt:) de mindenképp elmegyek!
2014. márc. 31. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!