Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (17 lány)...

Mi lehet a bajom? (17 lány) Székelés nehezen megy, utána pár csepp friss vér jön.

Figyelt kérdés

Amúgy évek óta gyakran vagyok szorulásos, sokszor volt hogy hashajtó nélkül hetente egyszer volt székletem. De Mostanában nem olyan vészes, vagy minden nap van, vagy 1-2 napot marad ki. Viszont gyakran kicsit keményebb, és akkor kínok közt sikerül kinyomnom, és utána kicsit vérzik.

Régebben gyakrabban volt olyan, hogy nagy görcseim voltak, de szerintem az azért volt mert régóta nem volt székletem. De nagyon fájt, nem tudtam leülni inkább vergődtem. De néha most is van. Nem tudom hogy összefüggésbe van e. Vagy a menstruációval van-e esetleg. De nem olyankor görcsöl mikor megjön.


Mi lehet? Aranyér? Annak mi a kezelése?

Vagy ne adj Isten rák?


Most már megy ez egy ideje, kezdek megijedni.


2014. ápr. 1. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Étrend. Nem fogyasztasz elég rostot.
2014. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kemény széklettől lehet aranyér és végbélrepedés is, vegyél Reparon kenőcsöt és lágyítsd a székleted. Egyél esténként egy natur joghurtot lenmaggal, aszalt szilvát reggel, felkelés után egy pohár forró vizet igyál meg, egyél sok rostosat, zöldséget, gyümölcsöt, hagyd el a fehér lisztes termékeket és a szénhidrátot is csökkentsd.
2014. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. de inkább a végbélrepedésre tippelek. szerintem nekem is az van általában. olvass utána mire figyelj. hashajtó ilyenkor nem ajánlatos, a tanga bugyi sem mert dörzsöli, nem tud begyógyulni a seb...és amit az előttem lévők írtak. próbálj ki több mindent mert nem biztos hogy egyik másik beválik. én pl ettem joghurtot és eszek gyümölcsöt iszok sok vizet de eszek rendesen levest de nem segít. nekem a nap egy két kivi segített. attól naponta semmi erőlködésre megvoltam a dolgommal. sok sikert.
2014. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!