Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » (12 vagyok hamarosan 13) és...

(12 vagyok hamarosan 13) és kb 10 percig birom és utána elélvezek,13,5 cm állva ez nem tuul kicsi, és amikor kiverem akkor olyan 5-10 csepp jön ki ezek normálisak?

Figyelt kérdés

#Faroknövekedés #elélvezés ideje
2013. okt. 9. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen normális, a mérettel sincs gond.
2013. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem túl kicsi

spermad is majd lesz több, még kicsi vagy

lényeg hogy van orgazmusod, gyereket meg úgysem akarsz

2013. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Véletlenül találtam a kérdésedre, és szeretném, ha nem esnél bele ugyanabba a hibába mint én. Nem szabad túl sokat maszturbálnod, mert az tönkreteheti a prosztatádat, és a fitymád is csúnya ráncos lesz tőle, úgyhogy próbáld meg visszafogni magadat, és csak akkor verd ki, ha már tényleg nem bírod, és akkor is minél hamarabb élvezz el, hogy minél rövidebb ideig legyen igénybe véve a farkad, meg a prosztatád is. Takarékoskodni kell, mert különben hamar elromlanak, és igyál sok vizet, hogy az mossa át a vesédet-húgyhólyagodat. Télen öltözz fel jó melegen, akár több réteg nadrágot is vegyél egymásra, hogy nehogy megfázz, meg nyáron a strandon is mindig le kell cserélned a vizes fürdőnadrágot szárazra, ha kijössz, hogy nehogy felfázz. Szóval nem is baj, hogy nem bírod 10 percnél tovább, az a jobb, ha minél hamarabb elélvezel, mert akkor kevesebb ideig veszed igénybe a prosztatádat és a farkad is.
2013. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy hallgass az előzőre.
2013. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 3as egy hülye! összevissza beszél baromságokat!
2013. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igazad van 3-as, ne is járj mert kopik a lábad, és minél kevesebbet gondolkodj mert tönkre megy tőle az agyad! kicsit se zavarjon, hogy pont hogy elsorvadnak azok a szerveid, amiket nem használsz!

a legnagyobb baj, amivel a legtöbb kárt okozol, az az, hogy egy 12 éves gyerekeknek írod a hülyeségeidet!

2013. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Na idefigyeljetek. Akkor ha nekem nem hisztek olvassátok el ezt:


"34 éves férfi vagyok, 6-évvel ezelőtt egy heves szexuális együttlétet követően volt egy vérzéses, gennyes prosztatagyulladásom amire önkényesen Augmentint szedtem. Látszólag rendbe is jöttem de sajnos a gyógyszer abbahagyása után a vizelési, alhasi fájdalmam fölerősödött.Még abban a hónapban felkerestem egy vidéki urológust, aki tapintásos rutinvizsgálat és negatív vizelettel krónikus pr.gyulladást állapított meg, s Tarividet írt fel.Néhány nappal később hirtelen nagyon rosszul lettem,-borzalmas szédülés,alhasi fájdalom,hányinger,hasmenés,láz-.Felkerestem a háziorvosomat, s minden lehetséges vizsgálatot elvégeztek -vérkép,neurológia,belgyógyászat,koponya MR -negatív eredménnyel.Azóta nem sokat változott semmi azon kívül, hogy lényegesen enyhültek a fájdalmak.Állandó viszont a szédülés, hasmenés, ritkán vérzéses széklet, bélgörcsök, vizeletürítés utáni végbélfájdalom kellemetlen izomrángások kíséretével a prosztata környékén,potenciazavar.A párkapcsolatom is tönkrement, 5 éve egyedül vagyok emiatt.

Nem tudom mi a lehetséges panaszaim okai, kihez forduljak ezzel."


És a link hozzá:


[link]


És láthatjátok, hogy bajt okozhat az intenzív szexuális igénybevétel. Persze egy másik honlapon is megtaláltam ugyanezt és ott azt írták, hogy az csak a jéghegy csúcsa volt, már eleve gyulladt volt a prosztata, de akkor is ártott neki, és ezért is írtam, hogy nagyon öltözz fel, hogy fel ne fázz, mert lehet soha nem gyógyulsz meg rendesen.

2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez 1 példa

másik 1 milliónak meg semmi baja a prosztatájával

ennyi energiával heréltesse is ki magát mert mennyi hererák előfordul

2013. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-esnek: A prosztatagyulladást sokan endogén eredetűnek tartják, azaz a szervezetben levő, a vérárammal a prosztatába jutott és nem aktuálisan kívülről bejutott kórokozók számlájára írják. Ilyen lehet gennyes fog, de akár vastagbél gyulladás is (amire utalhat a felsorolt tünetek némelyike). A mirigyes szerkezetű, szivacshoz hasonlítható belső felépítésű prosztata kiváló búvóhely baktériumok számára, azok onnan igen nehezen kiirthatók.


Ami az eredeti kérdező kérdését illeti, kora és az ürült mennyiség alapján feltételezem, hogy ez nem igazi ondó, hanem csupán a Cowper mirigyek és a prosztata beinduló váladék-termelését mutatja. Az igazira még talán 1 évet kell várni......

2013. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Majd nagyobb lesz és több lesz nyugi.
2014. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!