Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szornyu az egeszsegugyi...

Szornyu az egeszsegugyi allapotom mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg bajom van es orvosokhoz fordulok ezekkel. Ma mar ott tartok hogy ahova elmegyek kiderul hogy ez sem az sem jo. Peldaul rossz a latasom, borhibak, borszakadasok, cysztak, gerincprobelma, terdproblemak. Es meg persze akad ez volt az amirol papirom is van hogy nem oke...:/ szoval nagyon zavar hogy ilyen fiatalon ennyi problemam van egyszeruen idegesit hogy lehet hogy a 40 evet sem fogom megelni ha igy haladok... Vagy ha ezekkel foglalkozom lehet nem fogok hamar elpatkolni??

23/F


2014. ápr. 2. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdd ott, hogy mennyire élsz egészségesen? Hogyan táplálkozol, mennyit mozogsz, mennyit vagy friss levegőn?
2014. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell derítened, hogy mi okozza ezeket a problémákat, nálam ez több mint 6 évbe telt. Huszonéves koromra egy 80-90 éves öregember szintjére épültem le, csontozatilag, idegrendszerileg és vagy 15 féle problémát diagnosztizáltak nálam. Évekbe fog telni amíg felépülök. Így elsőre nem tűnsz nekem annyira súlyos betegnek. :)
2014. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat szerintem nem elek extrem egeszsegtelen eletet. Egy par honapja meg sportoltan de most azt is abba kellett hagynom a problemaim miatt.
2014. ápr. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!