Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségben szenvedek....

Cashis kérdése:

Pánikbetegségben szenvedek. Segítség!?

Figyelt kérdés

1 hónapja hirtelen rosszul lettem az ugyeleten azt mondták hogy pánik szindróma. Majd további vizsgálat a haziorvosomnal elg vérnyomás ezt 2* és beutalt laborba vérvételre. Egyik nap munka befejeztével jött a roham a 4. Elegem lett bementem a sürgősségire ott megcsinálták a vérképete pajzsmirigy szintet valamint vércukpr szintet. Egy óra múlva meg lett az eredmény kutya bajom berendelt a pszihiátriára.


Első tünetem : hirtelen rámtört valami egyből felalltam és mentem előre gondoltam h infarktus most meghalok néztem pulzusom rendben volt, levert a víz meleg szállt a fejembe remegtem mint a kocsonya.


Harmadik tünetem : hirtelen furcsa érzés a mellkhasomban mintha leallna a szivem.


Mostmár 1 hónap után túl vagyok jópár rohamon

Van amikor úgy jön hogy izzad a tenyerem ilyenkor ha sikerul mehnyugtatni magam nem jön elő

Valamikor általában délután vezetés közben elzsibbad mind2 kezem ha nem allok felre pihenni teljesen elzsibbad és fáj.


Gyakori a hátfájás és szurkál az oldalam

Mpst rendszerint akkor jön elő mikor hazaérek és leginkább mikor lefekszem aludni egy fura érzés jön a mellkhasamban egyből pulzusomatmérem és néha érzem hogy gyoesan beüt párat vagy épp lelassul nem tidpm hohy az agyam csinálja -e vagy sem :/ napi 2-3 0,25 ös frontint szedek. Már kezdek koborulni teljesen mert azthiszem h más a bajom vagy nem tudom :/

Kérem irjpn akonek van ilyen tünete

szivdobogas érzés

Gyors szivdovogas

Szivdobogas kihagyas érzete (fura érzés a mellkhasban)

Gyomor fájddalmak

Bal oldali szúrás érzés

Szédülés

Zsibbadás



2014. ápr. 2. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo javult az allapotod ,jobban lettel?
2020. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!