Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincsérvre keresnék jó...

Gerincsérvre keresnék jó gyógymódokat esetleg hogy mi tesz jót és mi nem megköszönném segítségét!?

Figyelt kérdés
14 êves lány vagyok és gerincsérvet mutattak ki nálam arra lennék kíváncsi hogy mi tesz jót és mi nem.pl.: melegvíz, maszírozás ....

2014. ápr. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A masszázs jót tesz, de persze képzett gyógymasszőrtől, Mckenzie torna, valamilyen gerincrögzítőre is szükséged lenne, és ha huzamosabb ideig ülsz, ékpárna, vagy henger alakú háttámasz, esetleg térdeplőszék, hogy megfelelően tartsd a hátad.
2014. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 3. 20:06
 3/4 kitti92 válasza:
Szia :-) nekem augusztusba derult ki h gerincservem van, de eleg durva alig tudtam jarni es a jobb labam folyamatosan zsibbad, es nem tudtam labujjhegyre allni. Mondanom sem kell mindenki muteni akart... Mindenen tul vtam az infuzios kezelesen... A csodakat igero gyogymasszorokon.. Semmi nem segitett, de ratalaltam a deneverpadra. Es azota(LEKOPOGOM) minden panaszom megszunt, de komolyan.. Egy csodanak tartom mert nagyon el vtam keserdve... Bar kitartonak kell lenni, mert az 1. Honapba mindennap kell jarni, aztan csak 3x aztan2x es mostmar csak heti 1x v 2 hetente jarok :-) de lehet kevesebb is eleg lenne, de jol esik! Remelem segithettem :-)
2014. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem gerincnyújtó padot, és nagyon jó döntés volt !

Hosszú hónapok fájdalmai után 3 hetes használatot követően egy hete nem szedek gyógyszert.

A denevér-pad hosszú távon nyújt szerintem megoldást!


De !


Gyógytornászt feltétlenül javaslok ! Fűzőt nem (a saját izmok ellustulnak, és nem fogják tartani a gerincet).

A denevér-pad használatánál nagyon fontos a fokozatosság !!!!!

Olvass utána, megéri !

Gyógyulást.

2014. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!