Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is bebeszélem...

Synyster1993 kérdése:

Szerintetek is bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Édesanyám Szklerózis Multiplex betegségben szenved. 3 hónapja még testépítettem sportoltam. De történt pár dolog (barátnőm elhagyott a suli elbukott.) És másfél vagy két hónapja szenvedek. Látás zavarom van illetve a fejemben nyomást érzek. Izmaim sokat rángatóznak de már az enyhült . Szinte állandó fáradtságot érzek. A lábamban is... A testhőmérsékletem fel le ugrál egyszer fázom egyszer megsülök a meleget annyira nem bírom. Pánikrohamok gyötörnek. Állandóan rettegek és szinte nem javulok semmit . Bal oldalt pedig hátul a bordáimnál fájdalmat érzek. A szemem a fényt nem birja a fülemet pedig sértik a hangok.Voltam vérvételen az szinte tökéletes volt. Voltam neurologián ott megvizsgáltak. /reflexeket és amiket ilyenkor szoktak/ de negatívnak ítélték meg . Azt mondták hogy ez pszichikai . El is küldtek hát pszichiátriára ott kaptam antidepresszánst/mert azt mondják hogy pánik beteg vagyok/ és most azt szedem. Javult picit a helyzetem de nagyon rossz azt mondja mindenki hogy ez csak pszichés de én rettegek minden egyes nap és az állapotom se segit legyözni a rettegésem. Kérem segítségét mert ez az ingadozás nem állapot délután esek össze a fáradtságtol este meg még edzeni is tudok, de van hogy fordítva. Azt mondják hogy bebeszélem magamnak és magamnak reprodukálom a tüneteim.Köszönöm a segitséget

2014. ápr. 7. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichikai és igen lehet az.

Egy kinti kórházban megnézték MRI-vel a neurológia munkatársait és kb. negyedüknek MRI-je alapján SM-je lehetett és sehol semmi panaszuk nem volt.

2015. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!