Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyes mndulagyulladás?

Dumbii kérdése:

Gennyes mndulagyulladás?

Figyelt kérdés
Az orvos megállapította, hogy gennyes mandulagyulladásom van. Felírt nekem antibiotikumot, de félek kiváltani, mert sokan írták, hogy nekik nem segített. Bevettem Diclacot (75 mg), de az se hat, szedtem Strepsilt, de az se segit. Szedjek tovább Diclacot? Megpróbáltam ezt a takarós kiizzadós dolgot, de az se segít. Valami tanács?

2014. ápr. 10. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell váltanod az anribogyót! Marhaság, higy nem segít!
2014. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm, akkor kiváltom.
2014. ápr. 10. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Gennyes mandulagyulladásra szedni kell az antibiotikumot, mert szövődményeket okozhat, sürgősen kezdd el szedni.
2014. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha az orvos ezt írta fel akkor meg kell benne bízni,ha nem hat akkor úgy is visszamész és felír másikat,csak a másik az erősebb és nem kéne egyből azzal indítani...Az orvos az ért hozzá,nem olyan mint a szomszéd marinénje hogy talán ez meg az segít....

Még valami:Nagyon gáz a gennyes mandulagyulladás,nagyon rossz tud lenni!Mézes teát nyomassad közben ezerrel!!!!

2014. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.Ági ***** válasza:

A torkod tele van bacival. Fertötleníts a gyógyszer mellett. Gargalizálj sós vízzel!

Gondolj arra is, hogy az antibiotikum kúra minden baktériumot kipusztít, tehát az egészséges bélbaktériumokat /ami az emésztéshez kell/is kiöli. Tehát a kúra után szedj probiotikumot!

2014. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De válltsd ki ! Ha azt momdod nemsegit és másnak hiszel rosszabúl leszel nam 2x1 et kell beveni segiteni fog az
2015. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!