Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számítsak ha azt mondják...

Mire számítsak ha azt mondják itt a városban az orvosok, hogy nem biztos hogy a gyerekem hall? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom.

Aznap mikor hazajöhettünk a kórházból, akkor csináltak neki újszülöttkori hallásvizsgálatot valami speciális és nagyon érzékeny géppel. akkor a jobb fülére tökéletes lett, a balra sajnos sikertelen. Aztán 2 hónaposan kellett visszavinnem, akkor már azt mondták hogy mindkét fülére sikertelen. Amit azért sem értek mert ha 3 naposan sikeres lett a jobb fülére akkor 2 hó múlva hogy lehet az is sikertelen? aztán elvittük 2 fül orr gégész orvoshoz, az egyik azt mondta hogy lármadobra jól reagált ( füléhez tartva úgy hogy ő nem látta hogy hol és mit ráznak meg), és reagált. Aztán a másik dokinál pedig ép dobhártya, és tiszta hallójáratok! Akkor azt mondták hogy lehet csak levegő van a dobhártyájában. Aztán most 3 hósan ismét kellett vinnem ugyanide, és átküldtek minket a kórházba hallásvizsgálatra hogy a dobhártya mozog-e? és igen mozog a dobhártya. de mégis Pestre kell vinnünk 5 hónaposan a Heim Pál gyermekkorházba, ahol altatásban végeznek majd rajta Bera módszerrel hallásvizsgálatot. és ha azaz eredmény se lesz jó akkor hallókészüléket kap.

valaki járt már így?



2014. ápr. 11. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A kislányod még kicsike, és a Heim Pál kórházban tényleg nagyon jó gyerekorvosok vannak.

Nem tudom mennyi idősen mehetne, de érdeklődj utána, hogy a KLINIKÁK kórházba be tudod-e vinni a kislányodat az orr-fül-gégészetre. Ott a főorvos szerintem az ország legjobb fül-orr -gégésze. Talán ő is megnézhetné-


De tényleg nem tudom, hogy ilyen pici gyermeket is fogadnak, mert végül is a klinikák egy oktató kórház is egyben.

2014. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom neked, hogy mindenképpen nézze meg komolyabb orvos, ha a lakhelyeden mindenki mást mond. Azért nem mindegy, hogy hall-e a kislányod, vagy sem, gondolom ez egyértelmű.

Nem rögtön valami komolyabb vizsgálatra vinném, előtte megpróbálnám valamilyen úton elvinni a Heim Pál fül-orrgégészetére, akik vizsgálatok sorát végzik el ismét, aztán ez alapján döntenek, hogy indokolt-e az altatásban végzett vizsgálat, vagy sem. Egyöntetűen, nem pedig az egyik ezt mondja, a másik azt.

2014. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!