Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt gerincserv mutetje?...

Kinek volt gerincserv mutetje? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem 6 eve volt egy nagyon rossz periodus,nem tudtam menni,infuzioval helyre raktak,minden oke lett....De most mar nagyon faj,voltam ct- n is,gerincvelot nyomja.....szerintetek se lehet mar elkerulni a mutetet? Kaptam infuziot,3- at,nagyon nehez labra allni...nagyon felek a mutettol....altatastol....
2014. ápr. 11. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam, hogy műtsenek, pedig 4 hónapig olyan fájdalmaim voltak, hogy rendszeresen maradtak ki éjszakák amiket végigbőgtem.

A vádlimat már nem éreztem, de szerencsére a talpam nem vált érzéketlenné, így fel tudtam állni.

Reggelente még a bugyit is a gyerekeim adták rám, a kádba is ők segítettek be. Minden reggeli kelés után 1.5 órát csoszogtam a lakásba amire bemelegedett egy kicsit. Így mentem pultozni. Rettenetes mit éltem át. Mivel egyedül neveltem a gyerekeket nem tehettem meg, hogy nem járok be.

Szedtem milgammát, meg egy egyhetes injekció kúrán vettem részt. Hiába riogattak, hogy elbénul a lábam, csak mentem és csináltam.


A történetemet csak azért írtam le, hogy lásd tudom min mész keresztül. Azért megnyugtatásul mondom, hogy 4 hónap után egyszer csak úgy ébredtem reggel, hogy már nem fáj. Akkor rögtön elkezdtem gerincvédő tornát végezni. Ennek idén lesz 5 éve. Néha még érzem, hogy előjönne, de akkor rögtön nyújtok, hogy ne legyen baj.


Az az ismerősöm aki megműttette magát, kiújult. Én jól vagyok azóta. Egy másik ismerősömet már háromszor műtötték, a harmadiknál nem csak fájt neki, hanem összecsuklott, és bénultan üldögélt.


Szerintem próbálj kiropraktőrt, egyéb masszázsformákat és a milgammát, mielőtt kés alá fekszel.

a szervezeted képes megoldani a gondot, csak el kell tudni viselni a fájdalmat.

2014. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi!!!! Sok erot adtal!!en sem akarok mutetet. Ma megint kaptam infuziot,ez a 4. ,holnap is kapok...remelem mindennap egyre jobb lesz!
2014. ápr. 13. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta kérdező?
2019. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!