Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háyingerem van, megy a hasam...

Háyingerem van, megy a hasam tegnap este óta. Elsőnek azt hittem elrontottam a hasam (sütöttünk sütit kicsit túl lett cukrozva, aztán húsos péksütit ettem ezért), de most elmentem mosdóba véres volt a wc papír. Lehet ebből gond? Vagycsak sokat ettem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Ez lehet egy ronda vírus.

Általában 2-3 napig tart, de van, aki olyan rosszul érzi magát, hogy 4 sort sem bír legépelni.

Igyál sok teát, kapj be valami tablettát - én Alg..-t szoktam, be az ágyba, s hétfőre elmúlik.

Ha nem, akkor orvos, s ő tudja a továbbiakat.

Nem hinném, hogy gyomorrontás.

2014. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Am sokat kell pisilnem. 12/L
2014. ápr. 12. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasmenéssel időnként járhat egy-egy kisebb vérzés, ha kimarja ott azt a tájékot, de figyelj oda rá. Tessék belenézni a wc-be, ha sok vért látsz benne, akkor az dokit igényel, mint ahogy az is, ha megmarad a hasmenés elmúlása után, vagy a hasmenés túl sokáig tart.
2014. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megijedtem, mikor a kisfiunk pelusában megláttam, hogy véres a kaki. De a doktornő nem tulajdonított neki jelentőséget, ez van így, hasmenéskor, mondta.

Kérdés, honnan jön a vér. Gondolom, neked még nem lehet aranyered, nem repedt be a végbél sem.

Figyeld magad, és ha a hasmenés elmúltával is észleled, akkor el kell menni orvoshoz.

2014. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nekem nem volt véres a székletem, csak a wc papír. Annyira nem megy a hasam hogy a bőrömet szét marja... Most vacsoráztam és fáj tőle jobban a hasam, még valami hogy nem tudom de így ma délután sokszor mentem el pisilni mégha nem is ittam sokat. A hányinger nem változott, de nem szédülök.
2014. ápr. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!