Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este mikor nagyWCre...

Tegnap este mikor nagyWCre mentem, utána tiszta VÉR volt aWC-papír, nagyon megijedtem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már eddig is volt, hogy kicsit véres volt a papír, de csak alig láthatóan, de most teljesen véres volt az egész, mintha megjött volna (pedig nem). :S:S Ha dokihoz megyek, tutira elküld tükrözésre? :( Amúgy más panaszom nincs és nem is volt!
2010. jún. 29. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

aranyér?

De ha nem az, akkor MINDENKÉPP menj el orvoshoz!

akármi is lehet, de ezt nem lehet innen megmondani...

2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy aranyered van. Ezt mutasd meg orvosnak. Hogy szükséges e a tükrözés, azt ő mondja meg. Lehet, hogy egyszerű digitális /ujjal történő/ vizsgálat is elég. Esetleg egy végbél tükrözés, ami nem egy komoly vizsgálat. Nyugi.
2010. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10.20 vagyok.

A végbéltükrözés egy 25-30 cm-es fémcsővel történik /rektoscopia/. Ez nem kellemetlenebb egy nőgyógyászati vizsgálatnál.

2010. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg menj gastroenterológushoz. Lehet, hogy tényleg csak aranyér. De ha még sem az? Akkor meg lehet frankón kezelni gyógyszerekkel.

De ha nem jársz utána, csak agyalni fogsz, és még pszichésen is kiakadsz. Tényleg menj orvoshoz. Megéri !

2010. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy aranyered van. Ezt mutasd meg orvosnak. Hogy szükséges e a tükrözés, azt ő mondja meg. Lehet, hogy egyszerű digitális /ujjal történő/ vizsgálat is elég. Esetleg egy végbél tükrözés, ami nem egy komoly vizsgálat. Nyugi:)))))
2010. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!